Home / Erotik Hikayeler / Youtube ve Twitter Giriş

Youtube ve Twitter Giriş

Youtube ve Twitter Giriş  ülkemiz de zaman zaman mahkeme karari ile bazi siteler yasaklanabilmektedir. Youtube ve Twitter ortamin da yapilan paylasimlar neticesin de savciliklar bu siteleri mahkeme karari aldırarak kapatabilmektedir.
Özellikle Twitter kontrolsüz bir ortam oldugun dan dolayi gayet acik bir sekil de her türlü müstehcenlige ya da kanunsuz ortama farkin da olma dan yataklik edebilmektedir. Kanunlar her ne kadar hakli olsa da bireylerin kisisel özgürlüklerini kisitlayan ve yasaklayan bir yapi icin de tam anlamiyla demokrasi den bahsedilemez.
Twitter adiyla pek cok paylasimimzi ve Sohbet platformumuzu tanitan pek cok yazi da bu platform da yayimlanmaktadir. Cinsel Sohbet olarak bizler her türlü internet özgürlügü ve kullanimini destekliyoruz. Cinsel Chat icerisin de ve yönetim yapimiz da uygulanan demokratik yapi da buna örnek olarak gösterilebilir.
DNS adreslerini kullanarak yasaklanmis sitelere girebilir ve kisisel hak ve özgürlüklerinizi sonuna kadar kullanabilirsiniz. Cinsel Sohbet Odalari olarak bizler sizlere daha yararli bilgiler sunmaya ve güzel bir ortam hazirlamaya devam edecegiz.

 

About R A

Check Also

Kapıcı Rıza Karısının Külodunu Bana Niye Verdi?

Kapıcı Rıza Karısının Külodunu Bana Niye Verdi? (Onur 53 Y., İstanbul / Türkiye) Merhaba arkadaşlar. …

4 comments

  1. sosyal özgürlük konusunda iyi bir noktaya deginmişsin üstad. ellerine sağlık..

  2. özgürlük konusunda iyi bir noktaya el atmısın.. ellerine saglık.

  3. Paylasim İcin Tesekkürler.

  4. sayende öğrendim çok tşk ederim canımm :* ellerine saglık

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super