Home / Erotik Hikayeler / Sohbet sevmeyen varmı?

Sohbet sevmeyen varmı?

Sohbet sevmeyen varmı?
Günümüzde teknolijinin bizlere sağladığı en güzel avantajlardan biri Sohbet siteleri. Bizler a sosyal değiliz bazılarının dediği gibi sadece Sohbet etmeyi seven binlerce kişi ile aynı anda bu imkanı bize sağlayan Sohbet siteleri bizlere ülkemizin ve dünyadamızın dört bir köşesinden insanları bir birine kaynaştıran ve tanışma imkanını sunan şahane bir yer.Kültür farklılıklarını ,karaketerlerin çeşitliliği sohbet siteleri sayesinde bizlerin ufuklarını geniş yelpaze şeklinde öğrenmemzi sağlıyor.

Hayatımızn stres li günlerinde kaçıp geldiğimiz arkadaşlarımız la derin sohbetlere daldığımız, Bazılarınında aradığı gerçek sevgileri bulduğu,bazılarınında her nicke beş tanede sevgili bulduğunu zannettiği tek yer. İnsanların konuşarak sohbet ederek bir çok sorunu çözebileceğini düşünenlerdenim,Ama bazı seviyeli sohbetlerin bile yanlış algılanabileceğini unutmamaklazim. Dikkat etmekte fayda var her güzel sohbette edilen her söz her kelime doğru yu yansıtmıyor.
Aşkım deyip başka nicklerle birbirlerini kandırmaya çalışanlarda bol.Siz siz olun güvenmediğiniz kişilerle bu tür sohbetlere girmeyin.Bunlar sizleri yüceltmez rencide olduğunuzla kalırsınız.En güzeli Sohbetinizi edep çerçevesinde edip gününüzü güzel geçirin. Başka kişiler tanıyıp ne kadar farklı karakterde insanların olduğunu unutmayınız.
Sohbet etmek dertleşmek ve zamanınızı geçirmek için ideal ama dikkat etmektede fayda var.iyi sohbetler.

About R A

Check Also

Kapıcı Rıza Karısının Külodunu Bana Niye Verdi?

Kapıcı Rıza Karısının Külodunu Bana Niye Verdi? (Onur 53 Y., İstanbul / Türkiye) Merhaba arkadaşlar. …

11 comments

  1. hey gidi eski sohbet kanalları eskı dostlar bır baskaydı sohbetı severım eskıler bır baska sevılırdı nerde o eskı irc1eciler

  2. Paylasım ıcın tesekkurler.

  3. Katılıyorum teşekkür ederim. Dikkat ediyorum kendi adıma ve kimseye GUVENMIYORUM.

  4. Sohbet Tadında GüzeLdir Her zaman.

  5. hoşgörü şart :)) der gene gülerim:))

  6. Güzel sohbetler olması dileği ile.Paylaşım için teşekküler

  7. paylasim icin tesekkurler

  8. Paylasim icin tesekkurler dostum

  9. sohbet kelimesi artık mirc chat sitelerinin vaz geçilemz haline gelmiş ama sohbet odaları temiz insanların olması kulanıcılar’ında bu odalarda kendilerine uygun Sohbet arkadaşlarını bulması açısından sizlerin çalışmaları gayet güzel ve başarılı umarım devam eder

  10. Paylaşım için teşekkürler emeğine sağlık Microsoft…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super