Home / Haydi Sohbet / “Luis Enrique, Pogba’yı değil Arda’yı istedi”

“Luis Enrique, Pogba’yı değil Arda’yı istedi”

Barcelona Kulübü Başkanı Josep Maria Bartomeu acemi nakil Arda Turan etrafında yanan açıklamalarda bulundu. 18 Temmuz ’da gerçekleştirilecek başkana ait seçimlerindeki adaylardan birisi olan Bartomeu, Arda ’nın transferine hakkında kimi yabancı detayları paylaştı.

Bartomeu, “Arda birlikte ilk olarak Şampiyonlar Ligi finalinin olduğu dönemde konuşmuştuk ve kendisini nakletmek istediğimizi söyledik. Ego seçimler için çekilme ettiğimde onun transferi amacıyla önceden bağlantı alınmıştı üstelik. Her ne böylece görüşmeler sürse ayrıca bu transferin gerçekleşeceğini zannetmiyordum” dedi.

Müvekkil Bartomeu takımda ara bilim dalı transferi dolayı Arda Turan -li Juventus forması giyen Paul Pogba isimlerinin gündeme geldiğini ikrar etti. Bartomeu, “Fen direktörümüz Luis Enrique Paul Pogba ’yı istemedi ve Arda ’nın nakil edilmesini dilek etti, biz de aldık. Zar Zor Pogba ilgili Juventus ’la bazı kontaklar olmuştu” için konuştu. Barcelona ’ya 41 milyon euro karşılığında nakil olan Arda Turan bozulmamış gün düzenlenen törenle 5 takvim antlaşma imzalamıştı.

(Milliyet)

About R A

Check Also

Sikicimi Buldum, Artık Kocamın Erken Boşalmasına Takmıyorum!

Sikicimi Buldum, Artık Kocamın Erken Boşalmasına Takmıyorum! (Epilepsi 26 Y., İstanbul / Türkiye) Merhaba. Ben …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super