Home / Erotik Hikayeler / Korse Takmak zararlimidir?

Korse Takmak zararlimidir?

Korse Takmak zararlimidir? Korseyi herkes bilir dimi ? hani beline sarılıyor ve sadece bayanların kullandıgı düşünülüyor peki hiç merak ettiniz mi neden çogu zaman bayanlar bunu kullanıyor ?  Çünkü bayanlar hassas narindir. Nasıl yani ?  Yani , bayanlar çok calışıyor. Ne yönden ?  Ev işi veya calışma ortamlarındaki calışmaları onları egilip kalkmaktan dolayı bellerinin agrımasına sebep veriyor. Sizinde bildiginiz gibi bel agrısına sıcaklık iyi gelir. Oysa egilip kalkmanında bir adabı vardır , egilirken dik sekilde dirsekleri kırıp egilmek ve aynı sekilde kalkmak gerekiyor böylece korse kullanmamıza gerek kalmayacaktır.  Ama bazı durumlar vardırki erkeklerde korse kullanırki korse erkege özel degildir yada bayana özeldir herkes kullanabilir.
Evet erkekler dedik erkekler bazı durumda derken hangi durumda ?

Bunuda cevaplim erkeklerde kendilerine çok dikkat etmezler dagınık uyudukları için veya calışınca bellerinin acıldıgına bile dikkat etmezler soguk yedikleri için üşütmeden meydana bel agrısı gelir ve bel agrımasına sebebiyet verebilir. Bayanlar işkolik veya işine çok deger verdiginden korse kullanma ihtiyacı duyar , ama saglıgına dikkat ederler yani bayanlar için üşütmekten beli agrıyanlar çok az sayıdadır erkek için aynısı denmez.

Peki korse takmak zararlı mıdır ?  Hayır degerli arkadaşlar korse takmak zararlı aslında degildir faydalıdır ama korse bagımlılık yapar bagımlılık yaparsa zararlıdır.  Herşeyin fazlası zararlıdır , korse beli sıcak tuttukca bünye alışır o sebepten uzun süreli belimizde kalması saglık için iyi olmaz alışkanlık yaparsa korse zararlıdır. Eğer bel agrınız uzun süredir geçmiyorsa korse takmak yerine doktorunuza başvurun saglıgınız sizin hayatınızdan önemli degildir.  Herkesin bir işi ve görevi vardır ve bizler doktor degilsek kendimiz için en iyi bilene yani doktorumuza başvurmamız gerekiyor.

About R A

Check Also

Kapıcı Rıza Karısının Külodunu Bana Niye Verdi?

Kapıcı Rıza Karısının Külodunu Bana Niye Verdi? (Onur 53 Y., İstanbul / Türkiye) Merhaba arkadaşlar. …

8 comments

  1. Korse yanlız bel için değil boyun fıtığı içinde kullanılıyor yorum atan iki arkadaş var chhattirmekten boyun fıtığı olmuşlar tavsiyem onlara iki adet yollamanız tşkk:))

  2. Paylaşım için tşkler

  3. Paylasim İcin Tesekkürler.

  4. Korse Takmak zararlimidir? bence degildir

  5. bence zararlı. yararlı olsaydı tanrı korseli yaratırdı:D:D

  6. Çekmeyen bilemez o bel sırt agrılarını kimileri saglıgı acısından takar kimileri koca göbeklerini gizlemek için ilk buluşmada oysaki e adam e kadın elbet ortaya çıkmayacakmı 🙂

  7. Paylaşım için teşekküller. Emeğine sağlık Microsoft..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super