Home / Cinsel Chat / Kocamı Aldattım Kendimi Enişteme Siktirdim

Kocamı Aldattım Kendimi Enişteme Siktirdim

Kocamı Aldattım Kendimi Enişteme Siktirdim! (Nurten 40 Y., Berlin / Almanya)

Selam Kaymakgibi okurları, adım Nurten. 40 yaşında, 1.70 boyunda, 75 kg ölçülerinde, 3 çocuk annesi bir kadınım. 18 seneden beri evliyim. Kocam bir farikada 3 vardiya çalışıyor, onun için ahenkli bir sex hayatımız yok, ayda 3 yada 4 kere sex yapabiliyoruz, o da 5 ya da 6 dakika sürüyor. İhtiyarların kaldığı bir kolaylık evinin mutfağında çalışıyorum. Meslek uygun yemek hazırlarken ve dinlenme arasında çoğu vakit sex konusu konuşulur. Alman olsun Türk olsun, bayan iş arkadaşlarım nasıl sikiştiklerini ballandıra ballandıra anlatırlar, kocalarının amlarını nasıl yaladığını, nasıl saatlerce seviştiklerini, nasıl sikişin sonunda birbirlerine sarılıp, öpüşerek yattıklarını anlatırlar. Ben ise bunların hiç birini yaşamadım. Benim öküz kocam, benim daha amım sulanmadan güya kalkık sikini amıma sokar, benzeri ardındaki kovalayan varmış gibi siker ve içime boşalır, ben birşey anlamadan döner götünü horlamaya başlar.

Bir gün kadınlardan biri (Erika) bana, “Sen hiç sexten bahsetmiyorsun, senin sex hayatın yok mu, yoksa utanıyormusun?” diye sordu. Öteki meslek arkadaşım Emine de ona destek verdi, “Kız kimden utanıyorsun?” dedi. Ben de, “Bayan kadınayız, kimseden utanmıyorum, ama bence siz abartıyorsunuz!” dedim. Emine, “Ne abartması kızım, yoksa kocan seninle artı ilgilenmiyor mu?” diye sordu. Ben de, “Yok canım, ne alaka?” dedim, lakin içimden (daha sizin anlatığınız gibi hiç yapmadık) seslenmek geldi ama söyleyemedim.

O gün paydostan sonra Emine, “Gel seninle alışverişe gidelim, hemde bir yerde oturur, birazcık sohbet ederiz!” dedi, ben de kabul ettim. (Kocam öğlen vardiyasında idi ve saat 22:00 ’de paydos edecekti, eve gelmesi 23:00 ’ü bulurdu, gelince de duş bile yapmadan kendini yatağa atardı, yani benim eve biraz gecikmemde bir sakınca yoktu). Birkaç mağazayı gezip biraz yorulduk, sonra bir pastaneye gidip oturduk. Emineyle kahve içip sohbet ederken, pastaneye tesadüfen eniştem Hasan da bir arkadaşı ile geldi. Selamlaşıp özetle hal hatır sorduktan başka bir masaya oturdular, biz Emine ile kendi masamızda sohbete devam ettik. daha sonra eniştemle arkadaşı kahvelerini içip kalkıp gittiler. Onlar gidince Emine bana, “Kız gerçek enişten mi, yoksa yalnızca bir aşina mı?” dedi. Ben de, “Ablamın kocası, yani hakiki eniştem, niçin sordun fakat?” dedim. “Kız, enişten yakışıklıymış, benim eniştem olsaydı ona verirdim!” 🙂 dedi gülerek.

Ben de, “Emine sana bir şey soracağım, lakin kızmayacaksın!” dedim. O da, “Sor kız!” dedi. “Harbiden, hiç kocanı aldattın mı?” dedim. Emine de, “Şaka mı yapıyorsun, aldattım emrindeki! Bak, kocamı her aldattığımda boynuzu büyüseydi, şu kapıdan geçemezdi!” dedi. Ben de, “Nasıl başladı?” dedim. Kocasının kendisini dövdüğünü, o da kocasından intikam olmak için başkasına kendisini siktirdiğini, fakat ondan sonradan tanıdık olmayan yarağın tadını aldığını, onun için şu anda her fırsatta başka erkeklerle sikiştiğini, hatta şimdi kocasının karşı amının layık bile kazandığını, başka erkeklerle yatmadan önce kocasının amını hiç yalamadığını, fakat şimdi kocasının onu sikmeden önce en az yarım saat amını yaladığını söyledi. “Peki ya kocan kendisini aldattığını fark etmiyor mu?” dediğimde güldü, “Kızım amcığımda sayaç takılı yok oysa, nasıl fark etsin? Ama uyarı edeceksin, sikişirken bazı erkekler köpek gibi ısırıyor, boynunu boğazını morartıyor, işte o süre sorun olabilir!” dedi.

Zaman geç olmuştu, eve gitme zamanı gelmişti. Metro ile eve bu arada Eminenin dediklerini kafamdan geçiriyordum. 18 senelik evliyim, kocam daha hiç amımı yalamadı. Ara Sıra siki kalkması için ağzıma verir, o vakit amıma eller, fakat tümü öyle. Trende bu vesileyle içerideki erkekleri gözden geçiriyordum, tümü işten geliyordu, tümü yorgun argındı, hallerinden belirlenmiş oluyordu. Trendeki erkeklerin seks hayatlarının acaba nasıl olduğunu kafamda canlandırmaya çalışırken, aniden yanımda ayakta duran eniştemi farkettim, yüzüme bakıp gülümsedi ve “Ne o baldız, kendini kaptırmış gitmişsin, nerelerdesin, dünyaya geri gel!” 🙂 gel dedi, gülüştük. Yanım boşalınca yanıma oturdu. Eniştemle bugün tesadüfen ikinci kez karşılaşmamızdı, ister istemez işarkadaşım Eminenin, (Enişteme verirdim) lafı geldi aklıma, kafam karışıktı. Eniştemle benzer apartmanda oturduğumuzdan aynı durakta indik, birlikte eve doğru yürümeye başladık…

Yürürken eniştem bana, “Pastanede o yanındaki kadın kimdi?” diye sordu. Ben de, “İşarkadaşım, niçin sordun, yoksa aklından birşeyler mi geçiyor?” dedim. “Yok, öylesine sordum sadece… bu vesileyle, kocan senin paydostan sonra o pastaneye gittiğinden haberi var mı?” 🙂 diyerek kirli kirli sırıttı. “Bir hanımefendi işarkadaşımla pastaneye gitmemde ne var ama enişte?” dedim. Eniştem yine sırıtarak, “Galiba bilmiyorsun baldız, ama o pastaneye sikişecek erkek arayan evli kadınlar kazanç daima!” dediğinde fazla şaşırmıştım. “Valla bilmiyordum enişte! Aman gözünü seveyim kocam duymasın, yahut dırdırından geçilmez!” dedim. “Merak etme baldız benim ağzım sıkıdır, kimseye demem!” dedi. Kafam ayrıntılarıyla karışmıştı, yoksa eniştem de mi o pastanede sikecek karı arıyordu? giderken Apartmana gelmiştik. Asansöre bindik, kapı kapanıp bir iki kat çıkınca, eniştem asansörü durdurup aniden beni kendine çekti ve dudaklarıma yapıştı!

Neden bilmiyorum fakat, ben de ona karşılık verdim. Sözde ikimiz de birbirimize susamıştık, benzeri dillerimiz birbiri ile kara kucak güreşiyordu. Eniştem elini eteğimin altına sokup amcığımı avuçlayarak tuttu ve “Nurten bitiyorum sana, bana bir defa versen dünyalar benim olur!” dedi. Ben de, “Zemin hazırla, ne zaman nerede istersen sana veririm enişte, zaten bacanağın beni dikkatsizlik ediyor, amcığım yanıyor, kendimi birine siktirmek istiyorum!” dedim. Eniştem sevinçle asansörün dügmesine bastı, yukarı çıktık, hiç birşey olmamış gibi evlerimize gittik. Takriben bir saat daha sonra eniştem aradı, “Yarın işten erken çıkabilirmisin?” dedi. “Çıkarım, neden ancak?” dedim. Eniştem de, “Ablan yarın işten çıkınca arkadaşları ile kadınlar gününe gidecekmiş, senin kocan da öğle vardiyasında, çocuklar okuldayken sikişiriz. Bu gece senin hayalinle ablanın amına koyacağım!” dedi. Ben de, “İstersen yarın işe hiç gitmem, ablam nasılsa benden önce çıkıyor evden, ben de işe gidiyormuşum gibi evden çıkar, doğrudan doğruya senin yanına gelebilirim!” dedim. “Yaparmısın baldız?” dedi. “Yaparım!” dedim, telefonu kapadık.

Emineye telefon açıp yarın işe gelemiyeceğimi söyledim. Emine de, “Hayırdır kız, ne oldu?” die sordu. Ben de gülerek, “Anlatırım lakin acilen olmaz! Birşey olursa beni yöneticilik et!” 🙂 dedim kapadım. Sonradan banyoya girip vücudumdaki tüm kılları ağa ile temizledim, yarına hazırlandım. Kocam eve geldiğinde yine klasik gibi yaptı, üstünü çıkarıp pijamasını giyip dürüst yatağa gitti ve daha iyi geceler demeden uyumaya başladı.

Kocamı ilk defa aldatacak olmamın ve eniştemle sikişeceğimin heyecanıyla sabahı güç yaptım. Sabahleyin olup işe gitme saatim gelince kalkıp giyindim ve kocamla vedalaştım. Ben evden çıkarken kocam oturma odasına geçip anında televizyonun önüne oturdu. Evden çıkınca tamamen ablamların dairesine gittim. Eniştemin üstünde yalnızca Boxer şortu vardı ve siki elinde beni bekliyordu. Ben daha içeri girer girmez dudaklarıma yumuldu. Daha koridorda beni soyarak sütyen külot bırakmıştı. Ayakta boynumu boğazımı öperken kulağıma, “Bu gün dağıtacam senin o kıllı amını baldız!” diyordu. Sütyenimi çıkarıp göğüslerimi uzunca bir süre yalayıp emdi. Sonra önümde çömelerek külodumu da indirdiğinde kaymakgibi kılsız amımı görünce, şaşkınlığını ve sevincini gizleyemeyerek, “Benim için mi yaptın baldız?” diye sordu. “Natürel fakat senin için enişte, o öküz kocama yapacak halim yok ya! Zaten yapsamda kıymetini bilmez!” dedim. Eniştem de, “Haklısın baldız!” deyip külodumu ayrıntılarıyla çıkardı ve beni kucaklayarak yatak odasına soktu…

Beni yatağa sırtüstü yatırıp bacaklarımı iki yana ayırdı ve amcığımı yalamaya başladı. Aman Tanrım, amımın yalanması müthiş hoşgörü veriyordu. O an kocam olacak öküze çok kızdım, beni böyle bir zevkten senelerce yoksun ettiği için. Ama bu daha başlangıçtı, bundan sonra daha kaç kişiye amımı yalatıp siktirecektim. Bundan Böyle bu kesindi, çünkü yaşadığım kadar daha yaşamayacaktım, onun için hayatımın geri kalanında zamanı iyi değerlendirmeli ve tadını çıkartmalı idim. Eniştem çılgın gibi amıma yalayıp emerken, o sırada sarsılarak orgazm oldum. Eniştem amımın sularını bile yalayıp yuttuktan sonradan doğruldu, Boxerini çıkardı ve kazık gibi yarağını elinde tutarak başucuma geldi, “Yalama sırası sende baldız!” diyerek yarağını ağzıma soktu. Sakso işinde pozitif tecrübem yoktu, fakat eniştemin de yardımı ile çabuk öğrendim. Eniştem kafamı iki eli arasına almış, yarağını taa bademciklerime dek sokup sokup çıkarıyordu. Uzun sürmedi, eniştem de ağzıma boşaldı ve hepsini yutmamı söyledi. Okadar çok döl aktı fakat, hem de bu benim döl birincil yutmam olduğundan azıcık midem bulandı. Fakat eniştem gurula, “Bak bugün sen geleceksin diye akşam ablanı sikmedim, hepsini sana sakladım!” 🙂 dedi.

Bir iki dakika dinlenip bitmiş sevişmeye başladık. Eniştemin eli benim amımda, benim elim onun sikinde öpüşüyorduk. Derken 69 olduk ve birbirimizi yalamaya başladık. Yarak yalarken amımın yalanmasını daha fazla sevdim, lakin uzun sürmedi, amımın suları bitmiş akıyordu. Eniştemin yarağı da ağzımda kazık gibi olmuştu. Sonunda heyecanla beklediğim lahza gelmişti, eniştem beni kucakladığı gibi yarrağına oturttu. Ohhh, amıma dibine kadar köklemişti. Kalçalarımı kıvırta kıvırta yarağının üstünde inip inip kalkıyordum. Eniştem göğüslerimi yoğururken, ben deli gibi zıplıyordum ve inlemelerime egemen olamıyordum. Eniştem göğüslerimi bırakıp götümü parmaklamaya başlayınca bundan böyle ben dayanamadım ve çığlık atarak orgazm oldum. Amımın suları çeşme gibi akıyordu, bitmiştim. Ama eniştem beni altına alıp sikmeye devam etti. Bacaklarımı omzuna alıp sikti, domaltıp sikti, bir saate yakın neredeyse her pozisyonda sikti beni. Hatta bakire götümü bile yarağa alıştırdı. Eniştemle sikişirken anladım oysa, sikişmek denilen şeyin kocam olacak öküzün yaptığı şeyle hiç alakası yokmuş!

Süre öğlen olmuştu, kocam çoktan işe gitmiş olmalıydı. Eniştemin yarağı götümde, 66 pozisyonunda uzanmış dinleniyorduk. Gözüm kapalı bir halde, götümdeki yarağın ve eniştemin göğüslerimi okşayarak, ensemi, omuzbaşlarımı öpmesinin tadını çıkarıyordum ancak, telefonum çaldı. Arayan Emine idi. Şansa bak, kocam işe gidip kendini iyi hissetmeyince istirahat almış ve dönüşte benim işyerime uğramış, benimle görüşmek istemiş. Emine de kocama, “Illaki ara hastalığı veya grip salgını gibi birşey var, karın da rahatsızlanıp demin eve gitti!” demiş. Emine bana, “Kız nerdesin, ne halt karıştırıyorsun bilmiyorum lakin, anında eve git, kocan eve geliyor!” dedi. Telaşla apar topar giyinip derhal eve gittim, pijamalarımı giyip yatağa yattım, üstüme de birkaç battaniye örttüm, rahatsızmışım gibi. 10 dakika sonradan kocam eve geldi. İşyerinde rahatsızlandığı için istirahata çıktığını söyleyip, benim neyimin olduğunu sordu. Bitap olduğumu ve uyuklamak istediğimi söyledim (sahiden de eniştemle sikişmek yormuştu beni). Kocam da pijamalarını giydi anında yattı…

Gece yarısından daha sonra uykumuzu almış halde uyandık. Oturma odasına geçip TV izlemeye başladık. Kocam uydu kanallarını gezerken bir şifreli kanalda takılıp kaldı, porno film oynuyordu. Filmde adamlardan biri kadının amını büyük bir iştahla yalıyordu, diğeri de kadının götünü sikiyordu. Kocama, “Bak adam kadının amını ne güzel yalıyor, 18 yıllık evliyiz sen benimkini hiç yalamadın!” dedim. Kocam, “Yalamamı istermisin?” dedi. “Neden istemiyeyim, isterim alt! Ben senin sikini daima yaladım, sen neden benim amımı hiç yalamıyorsun!” diye sitemde bulundum. Kocamın kendini suçlu hissetiği belirlenmiş oluyordu. Önümde diz çöküp pijamamın altını külodumla birlikte çekti çıkardı. Bir şey fark edecek diye fazla korkuyordum. Bacaklarımı ayırıp amcığıma baktı ve “Kız bu amcığı kime hazırladın, kaymakgibi yapmışsın!” dedi. Gülümseyerek, “Sana hazırladım koçum, iyi yaparsan senden başka kimseye vermem, fakat iyi yapmazsan seni boynuzlarım!” 🙂 dedim. Bunu nasıl söylediğime kendim de şaşırmıştım. Fakat ana şaşırdığım öküz kocamın tepkisi oldu, “Güldürme beni! Sen mi boynuzlayacaksın? Ulan kim naapsın seni? Benden diğer kim siker seni?” dedi ve amcığımı yalamaya başladı. Kocamın bu lafına çok bozulmuştum, içimden (Kim mi siker beni? Bacanağının siktiği amı yalıyorsun pezevenk!) çağırmak geçti, ama sesimi çıkarmadım…

Kocam görünürde başlangıçta am yalamıyordu, kim bilir kaç orospunun amını yalamıştı bu başlıca dek. Neyse, kocam eniştemin siktiği amımı 15-20 dakika kadar yaladıktan sonradan TV ’yi kapatıp baştan yatak odasına geçtik ve orada devam ettik, ben de kocamın sikini yaladım ve sikişmeye başladık. Bir ara kocam beni köpekleme çevirip sikini arkadan amıma soktu, keza amımı sikiyor hemde götümü parmaklıyordu. Amım bütün kıvamına gelmişti, fakat orgazm olmama ramak kalmışken ansızın durdu, sikini amımdan çıkarıp üzerime eğildi ve kulağıma, “Götünü sikmemi de istermisin karıcığım?” diye sordu. Bütün konsantrem bozulmuştu, sinirden yanıt bile vermedim. Niyeti belliydi, ne desem götümden sikecekti. Götümü birazcık tükürükleyip sikini dayadı. Siki enişteminkinden küçük olduğundan derhal köküne kadar soktu. Ben tabii kocam anlamasın diye, “Ahh, çok acıdı!” diye yalandan nağme yaptım. Kocamsa, “Ilk kez olduğundan acıması normaldir karıcığım!” diyerek götüme iki üç defa gidip geldikten sonradan böğürerek, halen eniştemin döllerinin bulunduğu götümün içine boşaldı…

Kocam daha sonra alışılmış öküzlüğünü yaptı, beni piç gibi bırakıp, pijamasını giydi ve arkasını dönüp uyudu. Benim orgazm olup olmadığım umurunda bile değildi. Zaten nezaman umurunda oldu ancak? Ama ben yapacağımı biliyordum, bizim işyerine haftanın iki günü araç gereç teslimatına gelen genç bir Zenci eleman var. Bizim kızlar o Zenciyi görür görmez amlarının suyu akıyor, Zenciden yüz bulsalar anında siktirecekler kendilerini. Fakat Zenci de her seferinde bana sikecekmiş gibi bakıyor, ben oralı olmuyordum. Kafaya koydum, o Zenciye siktireceğim kendimi, bakalım Zenci yarağı nasıl oluyormuş!

Şimdilik kalın sağlıcakla! Hepinizin yaraklarını öpüyorum!

NurtenAbout R A

Check Also

Kapıcının liseli kızı ve ben – Sex Hikayeleri

Ben Serdar,34 yasinda,evliyim ve almanyada yasiyorum,ve gecen sene yasamis oldugum bir macerayi size kâğıda dökmek …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super