Home / Erotik Hikayeler / Kiralık Oda Verdiğimiz Genç Karımı Sikiyor

Kiralık Oda Verdiğimiz Genç Karımı Sikiyor

kiralik oda verdigimiz genc karimi sikiyor

kiralik oda verdigimiz genc karimi sikiyorkiralik oda verdigimiz genc karimi sikiyor
Kiralık Oda Verdiğimiz Genç Karımı Sikiyor! (Sedat 36 Y., İstanbul / Türkiye)

Merhaba fantazi severler. Bu hikayemizi eşimle birlikte yazıyoruz. Biz İstanbulda gösterişsiz bir yaşantı süren, (eşim 32 ve ben 36 yaşında) evli bir çiftiz. Eşimle sınırsız bir seks yaşantımız var ve fazla mutluyuz. Ancak kısa bir vakit evvel idareli sıkıntılar yaşadık ve 3 oda bir salon olan evimizin bir odasını öğrenciye kiraya vermeyi kararlaştırıp internete bildiri koyduk. Kısa sürede birçok kişi aradı. İçlerinden bir Üniversite öğrencisi ile eve yakın bir Cafede buluştuk. Delikanlı çok yakışıklı ve atletik yapılı bir gençti, keza epeyce çekingendi, eşimle beni görünce eli ayağına dolaştı. Eşim ufak bir etek giymiş, sıcacık tavırlarla yanımda oturuyordu. Oturunca eteği iyce sıyrılmış, baldırlarına değin görünüyordu. Delikanlı titrek sesle adının Murat olduğunu ve bizi rahatsız etmeden evin bir odasını kullanacağını söyledi. Biz de kendisini temiz ve içten biri olarak gördüğümüzü söyleyip, şartlarımızı da belirterek anlaştık. “İstersen eve gidelim, evi de gör.” dedik. Murat fazla hoşnut oldu ve birlikte eve gittik.

Onun kalacağı odayı gösterdik, bakıp beğendi, daha sonra salona geçtik. Eşim, “Birşeyler içermisiniz?” dedi. Murat meyve suyu istedi, ben bir bira istedim. Eşim bizim içeceklerimizi verdikten sonra kendisine de bir bira alarak salona gelip karşımıza oturdu. Murat halen çekingen tavırlarla bir bana bir eşime bakıyor ve kendisini kabul ettiğimiz için teşekkür ederim ediyordu. Murata çok eşyasının olup olmadığını sordum. Sadece özel eşyalarının olduğunu söyledi. Eşim, “Peki yatak falan değil mu?” dedi. Murat, “Memleketten isterim gönderirler, oysa ailemin yurttan ayrıldığımı bilmelerini istemiyorum…” dedi. Ben de, “O halde tasa etme, bir zaman salonda yatarsın, daha sonra da ikinci el birşeyler alırsın.” dedim. giderken eşim Murata, “Burası artık senin de evin, gizli ol ve hiç bir konuda yabancılık çekmene gerek yok!” dedi ve birasını bitirip, 3 adet bira ile her tarafta geldi. Birini Murata verdi. Murat, “Ben o kadar içmem abla.” deyince, eşim, “Sıkılma rahat ol, içmek istersen iç, oysa içki almıyorsan ısrar yok!” dedi. Murat birazcık gevşemiş, “Ara Sıra arkadaşlarla içiyoruz, sizin hatırınız için içeyim.” dedi. Eşim, “Hah şöyle! Gizli ol!” dedi.

Biralarımızı içerken eşim Murata, “Bu akşam yurda gidecekmisin?” dedi. Murat da, “Gitsem iyi olur, sizi rahatsız etmek istemiyorum. Hem eşyalarım da yok daha.” dedi. Ben, “Yok canım gitmene ne lüzum var, yarın gider eşyalarını getirirsin. Bu gece burda yatarsın artık.” dedim. Murat sıkılarak, “Pijamam falan değil…” dedi. Bu sözler üzerine eşim kalktı, “Ben üzerimi değiştirmeye gidiyorum, gelirken sana Sedatın giydiklerinden getiririm.” dedi ve yatak odamıza gidip bir süre sonra içi adamakıllı görünen kırmızı küçük geceliğini giymiş, elinde iki adet Boxer Pijama ile geldi. Birini Murata birini de bana verip, “Al değiştir üzerini ve gizli ol, karnın açsa dolapta gıda var, ürkme.” dedi. Biz dışarda yediğimiz için toktuk, Murat da aç değilmiş, teşekkür etti. Ben hemen pantolonumu ve gömleğimi çıkardım ve Boxeri giydim. Lakin Murat üzerini değiştirmedi, eşime utangaç bir şekilde bakıp önünün kabarıklığını saklamaya çalışıyordu. Eşim de bunu farkedip Murata, “Artık sen de bu evin ferdi oldun, eşim karşımda nasılsa, senin de karşımda pek olman gerekiyor, yani kendi evindesin sonuçta, böylece değil mi?” dedi.

Murat, “Tabi fakat…” deyince, eşim Murata, “O halde gel bakalım benimle yatak odasına!” dedi. Ben gülerek, “Hayırdır aşkım, ne yapacaksın çocuğa?” 🙂 dedim. Eşim de gülerek, “Korkma aşkım, üstüme çekmeyeceğim, yastık yorgan çıkarmama tezgâhtar olacak sadece, yoksa bizimle benzer yatakta mı yatacak?” 🙂 dedi. Ben de, “Neden olmasın ancak? Nasılsa evimizin bir ferdi!” 🙂 dedim. Bu sözler Muratı delirtmiş olmalı oysa, Pantolonunun önü çadır kurmuş durumda idi ve yerinden zorlama kalktı, eşimin kalçalarına bakarak peşinden gitti. Yalnızca Murat değil, ben de felaket heyecanlanmıştım. Bazen eşimle sevişirken aramıza bir diğer erkeği aldığımızı hayal ederek fantazi kurardık, eşim o vakit daha artı azardı. Ast oysa odayı kiraya vermemiz bu amacı gütmüyordu. Yatak odasından Muratın sesi geliyordu, “Abla burda olmaz lütfen…” diye. Eşim de, “Hadi lakin, rahatlayacaksın!” diyordu. Merakımdan dayanamadım, ne oluyor diye bakmaya gittim. Eşim Murata benim Boxerlardan birini vermiş, üzerini değiştirmesini, havanın çok sıcak olduğunu söylüyordu. Murat beni görür görmez titreyen sesle, “Böyle rahatım abi…” dedi. Ben de, “Olur mu canım, değiştir üzerini, gömleğini de çıkar rahatla!” dedim.

Murat ısrarlara aleyhinde koyamayıp önce pantolonunu çıkardı, Boxeri giydi ve gömleğini çıkardı. Artık önünü saklayamıyordu, dimdik olmuştu. Ben çıktım yatakodasından kendime bir bira daha aldım. Eşimin azdığını ve Murata belli siktireceğini düşünüyordum. Meraktan yatak odasına dürüst yaklaştım. Beni farketmiyorlardı. Eşim yatağın üzerine çıkmış, dolaba uzanıp yastık yorgan çıkartıyor ve Murata uzatıyordu. Eşim aniden dengesini kaybedince, Murat eşimin bacaklarına ve beline sarılıp kucağına aldı ve birlikte yatağa düştüler. Eşim Muratın resmen sikinin üzerine oturmuştu. Eşim kalçasını Muratın kucağında (sikinin üstünde) sağa sola oynatarak, “Bu her zaman böyle tepede olan mi? Yahut bana mı kalktı?” diye sordu. Murat cevap vermeden eşimi kucağından kaldırmaya çalışsa da, eşim kalkmayıp, “Beni beğendi de mi kalktı? Soruma yanıt ver!” diyordu. Murat dayanamadı, “Abla emin olmuyor mu?” dedi. O sırada yatakodasına girdim. Muratın yüzü kızardı hemen. Eşim de, “Kocacığım düştüm, Murat yakaladı beni!” 🙂 dedi. Ben de, “O halde teşekkür etmelisin aşkım!” 🙂 deyip salona geçtim…

Ben salonda bir sigara içerken yatakodasından yalnızca eşimin sesi geliyordu. “Harika bir yarrağın var Murat!” diyordu. Sigaramı bitirip her yerde yanlarına gittim. Eşim yerde Muratın önüne diz çökmüş Muratın yarrağını yalıyordu. “Kolay gelsin karıcığım!” 🙂 dedim. Eşim de, “Murata teşekkür ediyorum!” 🙂 dedi. “Benim için de teşekkür et aşkım!” 🙂 dedim. Gerçekten Muratın yarrağı benimkinin dar iki katı vardı. Eşim çılgın gibi yalarken Murat inleyerek kasılıp duruyordu. Sonunda dayanamadı ve eşimin ağzına boşaldı. Eşim keza yutuyor hem yalanıyordu. Muratın yarrağı hala dimdik idi. Eşim Muratı anadan doğma bıraktıktan sonradan kendi de soyundu ve yatağa uzandı. Ben de soyunup yatağın kenarına oturdum. Eşim amına şaplatarak Murata, “Teşekkür etme sırası sende!” deyince Murat eşimin amını yalamaya başladı. Ben de doğrulup eşimin ağzına verdim. Eşim zevkten çıldırmış gibiydi, kasıla kasıla orgazm oluyordu. Baktım Muratın yarrak kalkmış, “Murat, şu orospuya yarrağınla teşekkür etsene!” 🙂 dedim.

Murat karımın amını yalamayı bıraktı ve mırıldanarak, “Mahvettin beni oruspu, bak derhal sana nasıl teşekkür ediyorum!” diyerek aniden eşimin üstüne uzanıp, ben eşimin ağzını sikerken, o da eşimin amına öyle bir koydu ki, eşim benzeri birincil defa yarrak yercesine böğürdü. O değil sikimi koparacak diye korktum. Ve Murat eşimin amını ağır ağır, fakat kanırta kanırta sikmeye başladı. Murat benden daha boylu boslu ve iri kıyımdı, eşimin üstünde gidip gelirken benim sikimle burun buruna geliyordu. Merak ediyordum, ne yapacak diye ve bir ara sikimi eşimin ağzından çıkarıp Muratın ağzına doğru uzattım. Murat hiç tereddütsüz sikimi yalamaya başladı. Sikim iki ağız aralarında eriyordu, ve dayanamadım birden boşaldım. Birçok karımın ağzına bu arada bir kısmı da Muratın yüzüne fışkırmıştı. Lakin Murat hiç istifini bozmadan eşimi ritmik ve sert bir şekilde sikmeye devam etti. Ben yine yatağın kenarına yerleşik onları izliyordum…

Muratın kalçaları şahane görünüyordu, nasılsa sikimi yalamıştı, elimi attım götünü okşamaya başladım, o anda Murat eşimin amına dehşetle boşaldı. Anında akabinde eşim de Muratın beline kollarını dolayarak sarıldı ve inleyerek boşaldı. Fakat eşim Murata pek sarılmıştı ama, Muratı bırakmıyordu. Murat eşimin amından yarağını çıkaramadan ağır ağır sikmeye devam etti. Delikanlı eşimi dinlenmeden ikinciye sikiyordu. Eşim kollarını gevşetince Murat birdenbire eşimin üzerinden kalkıp doğruldu. Eşim, “Ne oldu aşkım, yarıda bıraktın beni?” dedi. Murat hiç konuşmadan eşimi kucaklayıp kaldırdığı gibi kucağına aldı, alttan yarrağını eşimin amına geçirdi ve yatağa oturdu, eşimi Jokey gibi zıplatmaya başladı. Bir süre sonradan eşim, “Bittimmmm!” diye böğürmeye başladı. Murat kuvvetli kolları ile karımı belinden tutup kaldırdı, yarrağını karımın göt deliğine hizalayıp tekrar oturtunca, karım çığlık çığlığa bağırmaya başladı. Murat karımın feryadına hiç aldırış etmeden benzer çabucak götünü sikmeye devam etti. Murat karımın götüne boşaldığında, karımın yarrağın üzerinden kalkacak hali kalmamıştı.

O gece Murat eşimi yanımda sabaha değin sikti. Natürel Murata verceğimiz kiralık odadan vazgeçtik, anlaştığımız benzer şartlarda artık bizim yatak odamızda, bizimle birlikte kalıyor.

Sevgilerimizle.

Sedat

About R A

Check Also

Kapıcının liseli kızı ve ben – Sex Hikayeleri

Ben Serdar,34 yasinda,evliyim ve almanyada yasiyorum,ve gecen sene yasamis oldugum bir macerayi size kâğıda dökmek …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super