Home / Haydi Sohbet / internet cafede gece

internet cafede gece

internet cafede gece

Ankara`da yaşıyorum, internet cafe sahibiyim. 35 Yaşındayım. Bundan bir ay önce geçmiş olan bir hikaye bu. Ben fazla memnun kaldım, eminim siz de memnun kalırsınız.

Bir gün akşam cafede oturuyordum. Içeride müşteri fazla azdı. Iki tane hanımefendi herif geldi ve bir bilgisayara oturdular. Ben başta olağan müşteri gibi ilgilenmiyordum. Saat 22. 30 Civarıydı, diğer müşterilerden biri gitti ve o iki bayan tezgâhtar olmam için beni çağırdılar. Ben yanlarına gittim. Bilgisayarda birşeyler sordular ve klavyeden nasıl yapacaklarını gösteriyordum. Biraz bilerek biraz bilmiyerek kızın göğüslerine dirseğimle temasata bulundum. Birazda işi yavaş yapıyordum ama kız hiç birşey olmamış gibi göğsünü bana sürtüyordu.

bu arada işlemi bitirdim ve oradan ayrıldım. Diğer müşterimde çıktı cafeden sadece iki hanımefendi ve ben kalmıştık. Aradan kısa bir vakit sonradan bayanlar her tarafta çağırdı. Ama bu sefer bir şey dikkatimi çekti kızın üstünde bir gömlek vardı ve girerken sadece bir düğmesi açıktı, busefer üç düğme aniden açılmıştı ve tazecik göğüsleri ortaydı. kızın yanından klavyeye doğru eğildim, hiç geri çekilmiyordu ve yine göğüsleri ile temasta bulundum.

Kızın göğüslerini avuçladım…

Bu sefer ben sert bir şekilde bastırdım, kızda bir hareket değil. bu arada arkadaşı oturuyor ve olanları izliyordu. Öbür elimde boş durmuyor öbür kızın bacaklarına temas ettiriyordum. Ikiside bundan çok memnundu ve bundan böyle klavye mazeret olmuştu. kızın göğüslerini avuçladım ve kız birden bana döndü ve cafeyi kapat ve gel dedi. Ben derhal cafe yi kapattım ve kızların yanında geldim. bir de ne göreyim kızların ikiside sadece kilot ve südyenle kalmışlar ve bende soyundum. kızın biri derhal sikime uzandı ve okşamaya başladı lakin korkak yapıyordu. Öbür kız daha deneyimli idi.

Beni sandelyeye oturttular, deneyimli olan sütyenini çıkardı ve benim arkamdam göğüslerini ağzıma uzattı. Öteki ön taraftan sikimi ağzına alıyor, emiyordu. Dayanacak halim kalmamıştı ve kontrolu ele alma zamanı gelmişti. Sikimi yalayan kızı kaldırdım ve kilodunu çıkarttım ve öylece arkası bana dönük uturtum üzerime. Diğerinin göğüsleri ağzımda sakız olmuştu ve çıldırıyodu.

Kucağımdaki kızı bir anda sikime oturttum ve birdenbire soktum. Bir çığlık koptu. bakiremiydin diye sorduğumda hayır ama hiç böylesini yemedim dedi. Öteki kız sırasını beklerken arkadaşının yanına gitti ve ön taraftan kızın amını okşamaya başladı ve kız büyük bir çığlık atarak boşalmaya başladı. bu vesileyle ben kendimi kaybetmiş ve öteki kızı hemencecik orada altıma aldım ve ayakta arkadan bir kökledim sormayın. kız ne olduğunu anlamadan bir anada iniltilere boğuldu ve ben ulaşmak üzere olduğumu söylediğimde ikisi birere yavru kuş misali ağızlarını açmışlar spermlerimi doyasıya yalıyorlardı. Çooook zevkli dakikalardı. Hikayem burada bitiyor. Eleştirilerinizi bekliyorum.

 

About R A

Check Also

seks hikayeleri

anal sex aldatma degilmiş

Esim bayan giyimi üzerine çalistigi için devamli seyahat ediyor. Devamlı yollardadır. Bazen bir haftadan daha …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super