Home / Erotik Hikayeler / Gabile Sohbet

Gabile Sohbet

Hepimizin bir sırrı vardır dimi ? kimimiz birisini seviyordur , kimimiz saglık problemi vardır , kimimiz Göründügümüz gibide degiliz dimi ? mesela bu karakter olabilir dışardan bakılınca iyiyiz ama normalde hiçte iyi degiliz yada tam tersi iyilik derken kalp olarak degil vucut yapısı olarak varlıgımızı saklıyoruz. Gay olmak suc degildir suc olmadıgı gibi bunu özgürce söylemek istiyoruz ama malesef yaşadıgımız yerde bunu diyemiyoruz. Gay olmak bizim kaderimiz ise bunu söyleyerek doya doya özgürce ifade etmekte bizlerin hakkıdır.

Gabile sohbet ile bunu söyleyebilecek aynı zamanda tüm hayalinizi sanal olarakda yaşamayacaksınız aynı zamanda yakın buldugunuzla uygun gördügünüz ile gerçekten de dilediginiz gibi yaşayacaksınız. Gabile sohbet odalari sizler için rahat sohbet edebilmeniz için harika bir ortam sundu ve istediginiz rumuzu alıp dilediginiz gibi sohbet edebileceksiniz. Gabile sohbet sizler için rahat sohbet edebilmeniz için harika bir ortam sundu ve istediginiz rumuzu alıp dilediginiz gibi sohbet edebileceksiniz.

Çünkü burada herkes farklı degil herkes aynı çünkü burda herkes gay.  Gabile sohbetin faydalarından yararlanmak sohbet etmekle kalmıyor aynı zamanda yetki alımlarımızda vardır zamanla yetkili alınacak ve gay olanları dışlayanları kanaldan da atacaksınız ki bunu bizlerde yapıyoruz ama aranızdan seçilenlerde yetki alacak hak ettigi gibi gay sohbet olmasını utanarak degil gururla ifade edebilecek özgürce sohbetini edecek.

About R A

Check Also

Kapıcı Rıza Karısının Külodunu Bana Niye Verdi?

Kapıcı Rıza Karısının Külodunu Bana Niye Verdi? (Onur 53 Y., İstanbul / Türkiye) Merhaba arkadaşlar. …

10 comments

  1. biLgilendırme için tşk.)

  2. paylasım için tesekkurler

  3. Sanal da Olsa insanin hayalleri çokdur. Bitmek bilmez:)))

  4. sirlarinizi iyi saklayin, iki kisinin bildigi sir degildir 🙂

  5. paylasım icin tesekkrler

  6. paylaşimlarinin devamini bekleriz… sagol

  7. hoş olmuş iyide olmuş la memleket hep sapık zaten:D

  8. paylasim icin tskler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super