Home / Haydi Sohbet / DOĞAL GÜZELLİĞİN SIRRI; RAREBLOSSOM

DOĞAL GÜZELLİĞİN SIRRI; RAREBLOSSOM

Allah Vergisi güzelliğin sırrı; Rareblossom.. Hikayesi Göcek ‘oyuk Gökçeovacık köyünde Yakatarla çiftliğinde başladı…

13 sene başta şehrin kargaşasından sapmak göre gidilen çiftliklte, herkes kendi sebzelerini, şifali bitkilerini yetiştirdiler. Bahçelerindeki ağaçlardan elleriyle topladıkları zeytinlerin yağını yeniden kendileri sıktılar.

Doğalın, organiğin ne demek oldugunu, herkes kendi bedenlerinde yarattığı farkı gözlemleme fırsatına efendi oldular. Ve farkettiler oysa daha organik ürünlerle geçindirmek sağlığımız açısından çalışma değil; cildimize sürdüğümüz ürünler da iri oranda emilerek deveran sistemimize karışıyor. Bu konuda da araştırmalara başladılar.

el iği sabunlarla, esansiyel yağlarla aralıksız yolculukları, bilimsel deney ve araştırmalarla desteklenerek, organik tek bakım ürünleri ve kozmetik üreten kimi fabrikaya dönüştürdüler.

Günümüzde ürünleri, Avrupa ’nın en uygun kuruluşlarından ECOCERT GREENLIFE organlara ait sertifikasına efendi olmanın yanısıra milletlerarası akseptans görmüş seçkin laboratuvarlarda dermatolojik testlerden geçiyor.

Cildimizden ruhumuza nüfuz ederek bizleri boğuk bir güzelliğe kavuşturacak, tamamı doğuştan olan ve organlara ait rareblossom, yeni ürünlerle yolculuğuna ifa ediyor.

Doğanın ve rareblossom ürünlerinin bize yaşattığı keyfi sizlere hem yaşatması arzusuyla…Doğaya Güvenin sloganı amma ürünle bu o kadar bütünleşebilir. Teşekkürler Rare Blossom.. Cildimiz Güvende ,

About R A

Check Also

Sikicimi Buldum, Artık Kocamın Erken Boşalmasına Takmıyorum!

Sikicimi Buldum, Artık Kocamın Erken Boşalmasına Takmıyorum! (Epilepsi 26 Y., İstanbul / Türkiye) Merhaba. Ben …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super