Home / Erotik Hikayeler / Baş ağrısı için neler yapılabilir?

Baş ağrısı için neler yapılabilir?

Baş ağrısı için neler yapılabilir
Baş ağrıları 2 türlüdür ilki direkt olarak beynin hassa yapılarının aşırı kullanımı  nedeniyle yaşana ağrıdır.Stres,alkol kullanımı,duruş bozuklukları,yetersiz beslenme ve boyun ağrılarına baglı olarak görülen baş ağrılarıdır.İkinci baş ağrısı ise vücudun başka bir noktasında yaşanan problemlerden kaynaklanır. Akut sinüzit,beyin anevrizması,beyin damarlarındaki bozukluklar, beyinde kan pıhtılaşması, orta kulak iltihabı,glokomun da aralarında bulunduğu diğer bir sağlık sorunun belirtisi ortaya çıkabilir.

Baş ağrılarımız günlük yaşamımızı çok etkiler bu yüzden önce Doktorumuza başvurup nedenini bulmalı onun yanında alternatif sağlığımızı bozmayacak bitkisel otlar yada Lavanta yağı kullanabiliriz.Lavanta yağını baş ağrısını hafifletmek için iki farklı şekilde kullanabiliriz.İlki yarım tencereye kaynamışsuya 5 damla lavanta yağı damlatıp buharını solumak,ikincisi ise lavanta yağını1/3 oranıda badem yağı ile karıştırıp alın şakak bölgesine masaj yapmak.  Nane yağı özellikle boyun baş bölgesindeki kasların aşırı kullanımı veya sertleşmesine bağlı olarak görülen tansiyon ağrıları için kullanılabilir.

About R A

Check Also

Kapıcı Rıza Karısının Külodunu Bana Niye Verdi?

Kapıcı Rıza Karısının Külodunu Bana Niye Verdi? (Onur 53 Y., İstanbul / Türkiye) Merhaba arkadaşlar. …

9 comments

  1. kesinlikle baş ağrısı çok problem edici bir durum bol bol su içilmesi gerek ve şakaklara masaj yaparak ağrının tek nokta yerine dağılmasını sağlamak gerek faydasını göreceğiniez eminim ellerinize sağlık

  2. Sıcak duş ve şakaklara masaj da iyi gelebilir… 😉

  3. Paylasim icin tesekkurler

  4. Super harika olmus kizlari caylak ama guzeller :*

  5. Başı ağrıyanlara Geçmişler olsun:D 😀

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super