Home / Erotik Hikayeler / Aşk Sözleri

Aşk Sözleri

Aşk Sözleri Kısa Aşk Sözleri Güzel Aşk Sözleri Etkileyici Aşk Sözleri Duygusal sohbetdan Aşk Sözleri Romantik Aşk Sözleri ask sozleri.

Bütün Durgunluğumu Bıraktım Ayrılıklara, yeni Bir Hayat başlıyor hayatımda Adınla, yeniden yaşıyorum hayatı Seninle Doyasıya Seviyorum Seni Birtanem.

Sen Canıma Sakladığım, hayatımda Kimsenin Ulaşamayacağı ve Dolduramayacağı Kadar Narin ve özelsin bebeğin Kimse Seni Alamaz Kalbimden ve Hayatımdan Aşkım Bela Olur herkeze.

Dönmeni Bekliyor Kalbim Sarılıp Ağlamak istiyorum haykırmak istiyorum Hoş Geldin Demek istiyorum hayatıma Bebeğim Sadece Seni bekliyorum Sessizce Dua Ediyorum bebeğim.

Gitme Sevgilim Sakın! Sensiz yaşayamam Sensiz Nefes Alamam bebeğim Gitme Bebeğim Sakın Sensiz yaşamak haram Olur Bana Sensiz Duramam hayatta Gideirm yalnızlığıma Aşığım Sana yapamam Sensiz Asla.

Sensiz nefes Almakmı? Zaten olnmadığımda yanımda Nefes Alamıyorum Sevgilim, Sensiz Yalşamakmı? Güldürme beni, ben Senin için hayatla Barıştım Bebeğim.

Mutluluksun içimde Yaşıyorum Seni, Sevgisin Kalbimde Dinliyorum Seni, Yaşamsın Gözlerimde izliyorum Seni Sen bende Bir bensin Seviyorum kalbimi Aşkım benim.

Beyaz Bir gelecek Kurdum Sevgilim herzaman Seninle Var Bu Kalbim herzaman Seninle Atacak kalbim beyaz Bir dünya Kurdum Sevgilim içinde Sadece ikimizin Olduğu.

About R A

Check Also

Kapıcı Rıza Karısının Külodunu Bana Niye Verdi?

Kapıcı Rıza Karısının Külodunu Bana Niye Verdi? (Onur 53 Y., İstanbul / Türkiye) Merhaba arkadaşlar. …

14 comments

 1. paylasım için teşekkürler

 2. güzelmiş ellerne sağlık 🙂

 3. gitme sevgilim… sözler harika sevgilime yollicam

 4. Güzel sözler inş. duymak isteyenlere de söylenir böyle sözler .:) Paylaşım için teşekkürler

 5. paylasim icin tesekkurler

 6. Aşk Sözleri güzel sözler tabikide http://www.Kacamak.org de

 7. güzel paylaşım teşekkürler

 8. süpersin üstadddddd

 9. bencede güzel 🙂

 10. Tek KeLime ile adı üzerinde çok güzeL … teşekkürLer

 11. mukemmel ötesi tesekkurler.

 12. tşklr paylaşım için

 13. Beyaz Bir gelecek Kurdum Sevgilim herzaman Seninle Var Bu Kalbim herzaman Seninle Atacak kalbim BayıLdım payLaşıma burası ise harika teşekkürLer paylaşımınız için 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super